czwartek, 24 kwietnia 2014

KONKURS z książkąWiele osób właśnie porą zimową przybiera na masie (a konkretniej na tłuszczyku), a kiedy przychodzi wiosna nerwowo poszukują „diety cud”. Niestety taka dieta nie istnieje. Jednak, aby osiągnąć wymarzoną sylwetkę nie trzeba się katować ani głodzić, co potwierdza „Schudnij pysznie wiosną i latem”. Jest to najnowsza książka Magdaleny Makarowskiej, która ma już na swoim koncie kilka innych ciekawych pozycji.


Co ważne, książkę czyta się bardzo przyjemnie. Jest pełna przepisów, które wyglądają na proste, smaczne i zdrowe. Dlatego przed zabraniem się za oglądanie zdjęć różnych smakołyków polecam nie robić tego ani na głodnego ani późnym wieczorem.


Podoba mi się, że autorka w zaprezentowanym jadłospisie skupia się na sezonowych produktach. Sami wiecie, że zimą ma się ochotę na inne dania niż wiosną czy latem. Jest to związane m. in. z pogodą, ponieważ zimą spożywamy produkty rozgrzewające, natomiast latem bardziej się skupiamy na potrawach orzeźwiających. Ponadto, zaprezentowane przepisy przez Magdalenę Makarowską są szybkie w przygotowaniu, co jest szczególnie ważne latem. Komu chce się latem spędzać długie godziny w gorącej kuchni (chyba, że ktoś ma klimatyzację :-))?


Książka zawiera nie tylko jadłospis na wiosnę i lato, ale także wiele ciekawych porad (np. jak się pozbyć celullitu i jak uchronić się przed efektem jo-jo), motywujących słów, a nawet kosmetycznych porad. Dzięki tej pozycji poznałam właściwości dotąd mi nieznanych olejów, w które chętnie bym się zaopatrzyła. Ponadto autorka prezentuje nam pomysły na letnie słodkości – łatwe i szybkie w wykonaniu, smaczne i zdrowe!

Magdalena Makarowska motywuje do działania i wydaje mi się, że jej słowa dotrą do wszystkich. Ta pozycja jest idealna nie tylko dla osób chcących zrzucić parę centymetrów w talii i biodrach, ale także dla osób interesujących się tematyką odżywiania.


Tak się składa, że mamy dla Was trzy egzemplarze Schudnij pysznie wiosną i latem!
Jak je zdobyć? 
Wyślij nam przepis na lekkie i zdrowe danie, wraz ze zdjęciem. Spośród nadesłanych prac wybierzemy  trzy i nagrodzimy je książkami :) Macie czas do 14 maja!

Regulamin konkursu:

1.       Organizatorem konkursu jest blog Odżywianie od kuchni.
2.       Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Feeria.
3.       Konkurs organizowany jest na obszarze Polski i trwa od 24.04.2014 r. do 14.05.2014 r.
4.       Zadaniem uczestników jest przesłanie przepisu wraz ze zdjęciem na adres odzywianieodkuchni@gmail.com, w temacie wiadomości wpisując „konkurs”.
5.       Uczestnik oświadcza, że nadesłane zgłoszenie konkursowe jest jego autorstwa i nie narusza praw autorskich osób trzecich.
6.       Każdy z Uczestników może stworzyć nieograniczoną liczbę prac konkursowych, ale wyłącznie jeden raz może zostać zwycięzcą.
7.       Spośród wszystkich nadesłanych prac Autorki Bloga wybiorą trzy najciekawsze przepisy.
8.       Nagrodą są trzy książki „Schudnij pysznie wiosną i latem” Magdaleny Makarowskiej.
9.       Wyłonienie laureatów przez Autora Bloga nastąpi nie później niż do 16 maja 2014 r. i zostanie ogłoszone na blogu Odżywianie od kuchni (http://odzywianieodkuchni.blogspot.com/).
10.    Wysyłką nagród zajmują się Autorki Bloga Odżywianie od kuchni. Nagrody zostaną wysłane drogą pocztową, ale tylko na terytorium Polski. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za prawidłowość, terminowość doręczenia pism i nagród przez Pocztę Polską.
11.    Organizator nie ponosi odpowiedzialności za nieprawidłowości związane z opóźnieniem lub niedoręczeniem powiadomienia o wygranej wynikającymi z błędnego podania przez nagrodzonego uczestnika konkursu adresu lub innych danych, na który to adres zostało wysłane powiadomienie o nagrodzie.
12.    Nagrody w Konkursie nie podlegają wymianie na inne nagrody oraz na ekwiwalent pieniężny.
13.    Dane osobowe uczestników konkursu będą przetwarzane w celach przeprowadzenia konkursu, wyłonienia zwycięzcy i przyznania, wydania i odbioru nagrody. Dane osobowe uczestników konkursu będą wykorzystywane zgodnie z warunkami określonymi w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: DzU z 2002 r., nr 101 poz. 926).
14.    Uczestnicy biorący udział w konkursie wyrażają zgodę na publikację prac konkursowych na blogu Odżywianie od kuchni.
6 komentarzy:

 1. Świetna książka, szkoda że konkurs fotograficzny, niestety nie mam wizji na to :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zdjęcie nie musi być profesjonalne, może być wykonane telefonem, najważniejszy jest przepis :-)

   Usuń
 2. Wysłałam trzy swoje przepisy, pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękujemy za zgłoszenie! i również pozdrawiamy :-)

   Usuń
 3. Kiedy wyniki?

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze, te pozytywne i te mniej :)

Prosimy o nie zostawianie komentarzy mających na celu promowanie swoich stron i blogów, będziemy je usuwać.